small 2
21.01.19
Kiedy potrzebujesz leczenia kanałowego?
dr Peter Rybak z Great Neck Long Island Endodontics dzieli się swoimi doświadczeniami dotyczącymi leczenia kanałowego. więcej»

KONTAKT


TESTIMONIALS

Naprawdę czyste biuro z przyjazną obsługą. Parkowanie na ulicy nie stanowi większego problemu, co jest zaskakujące w przypadku Great Neck. Biuro jest urocze. Wszystko ma sens. Nawet łazienka zachwyca różnymi opcjami flush. Można powiedzieć, że wiele myśli zostało włożone w cały projekt tego miejsca. Dr Rybak jest bardzo pouczający, opiekuńczy i empatyczny. Rzadkie odkrycie w dowolnej dziedzinie pracy. Naprawdę jest dumny ze swojego biznesu i swoich pacjentów". Poczułem się całkowicie swobodny, gdy tylko zaczął ze mną rozmawiać. Dr Rybak nie spieszy się, ponieważ wierzy, że jeśli zamierzasz coś zrobić, powinieneś zrobić to we właściwy sposób. Tak się cieszę, że znalazłem dr Rybaka. On naprawdę wyróżnia się doskonałym doświadczeniem. Tak się cieszę, że wykonał swoją pracę dentystyczną. Skieruję każdego, kogo znam, do doktora Rybaka. Nie mogę pozbyć się jego niesamowitej etyki pracy! Dziękuję dr Rybak ... i Jackie! Naprawdę niesamowite!
Lisa Krawiecki ★★★★★
Przyszłam do dr Rybaka za mojepierwsze leczenie kanałowe. Byłam zdenerwowana i przestraszona, ponieważ nie wiedziałam, czego się spodziewać. Dokto zrobił kilka x-raysów, dokładnie zbadał i dokładnie wyjaśnił, co zamierza zrobić. Ledwo poczułam zastrzyki, które mnie znieczuliły i kilka razy zasnąłam podczas zabiegu. Pod koniec spotkania przekazał mi instrukcje w formie ustnej i pisemnej, dzięki czemu mogłam do nich wrócić, gdy zapomniałam o czymś, co powiedział. Miałam wspaniałe doświadczenie z leczeniem kanałowym.
Katya Popova ★★★★★