small 2
21.01.19
Kiedy potrzebujesz leczenia kanałowego?
dr Peter Rybak z Great Neck Long Island Endodontics dzieli się swoimi doświadczeniami dotyczącymi leczenia kanałowego. więcej»

KONTAKT


POZNAJ DOKTORA

Dr Peter Rybak, DDS
Great Neck Endodontist

Dr Peter Rybak dąży do zapewnienia doskonałości w swojej specjalności endodoncji i wyróżnia się jako wiodący endodontista obsługujący Great Neck, Manhasset, Roslyn, Bayside, Little Neck, Douglaston i okoliczne społeczności. Wykorzystuje najnowsze techniki endodontyczne, aby zapewnić doskonałe wyniki w leczeniu kanałowym. Ponadto dr Peter Rybak mocno wierzy w ustawiczne kształcenie, aby nadążyć za nowymi technikami i sprzętem w endodoncji. Przeczytaj więcej o Dr Peter Rybak poniżej.

Dr Peter Rybak mieszka na Long Island od czasu rozpoczęcia studiów licencjackich w 1995 roku na State University of New York w Stony Brook. Ukończył z wyróżnieniem tytuł Bachelor of Science in Biology. Dr Peter Rybak otrzymał certyfikat DDS od School of Dental Medicine w Stony Brook. Następnie udał się do rezydencji w Northport Veteran's Hospital na Long Island i uzyskał certyfikat specjalizacji Endodontics w Manhattan Veteran's Hospital w Nowym Jorku.

Jest członkiem wielu stowarzyszeń zawodowych, w tym Amerykańskiego Stowarzyszenia Endodontów.

Filozofia opieki nad pacjentem dr Rybaka oparta jest na wygodnym, pozbawionym lęku otoczeniu. Zawsze leczy swoich pacjentów ze współczuciem, wykorzystując swoje doświadczenie, aby zapewnić jak najlepsze wyniki leczenia.

Gabinet stosuje rygorystyczną kontrolę sterylności i oferuje najnowocześniejszy sprzęt do tego sprzęt obecnie dostępny. Dodatkowo posiada aparat do radiografii cyfrowe zamiast konwencjonalnych prześwietleń rentgenowskich, redukując ekspozycję na promieniowanie o 90%. Gabinet wyposażone jest w najnowszy mikroskop chirurgiczny z optyką LED. Narzędzie to umożliwia maksymalną kontrolę wizualną w niezwykle precyzyjny sposób. Potężne narzędzie diagnostyczne, kamera wewnątrzustna, służy pacjentom do zrozumienia wszelkich komplikacji. Dodatkowo każde urządzenie jest wyposażone w ultradźwięki piezoelektryczne, które dodatkowo pomagają w dezynfekcji każdego zęba i pomagają uzyskać dostęp do trudnych kanałów. W przypadku pacjentów z dużym lękiem oferujemy uspokojenie podtlenkiem azotu w celu ułatwienia zabiegu. Biuro jest całkowicie bezopisowe, z najbardziej progresywnym internetowym oprogramowaniem cyfrowym. Dzięki temu lekarze ogólni uzyskują natychmiastowy dostęp do ostatecznych zdjęć rentgenowskich.

Dr Rybak jest zapalonym fanem sportu i lubi spędzać wolny czas w sportach. Lubi podróżować, jeździć na rowerze, jeździć na snowboardzie i grać w softball.

Ból zęba? Opuchlizna?
Zadzwoń natychmiast po konsultacje: 516-441-5060.
Doktor mówi po polsku!